Istebna w zimie

Do Istebnej warto jest przyjechać latem ale również zimą. Przede wszystkim w zimie bardzo popularne jest tu zjeżdżanie na nartach. Wiele osób przyjeżdża w to miejsce, aby oddać się zimowemu, tak lubianemu szaleństwu. Istnieje tu bardzo wiele popularnych szkółek narciarskich, które oferują swoim uczniom naukę na różnym poziomie. Jednak zanim rozpocznie się naukę w szkółce narciarskiej warto jest wypatrzeć sobie jakiś przytulne i niedrogie noclegi. Na pewno wszyscy znajdą dla siebie coś odpowiedniego, zarówno Ci, którzy marzą o spokoju, gdzie polecane dla nich są noclegi w SPA, zaś Ci którzy chcą poczuć się jak w domu powinni skorzystać z agroturystyki. Natomiast dla tych, którzy nie wymagają luksusu, mogą oni po prostu skorzystać z kwatery prywatnej.

Wracając do zimowego szaleństwa…

Należy jednak pamiętać, że instruktor ma czas na naukę tylko dla nas ale wiąże się z większymi kosztami. Ci, którzy chcą się nauczyć jazdy i nie przepłacić mogą skorzystać z bardzo popularnych zajęć grupowych. Rodzice mają do wyboru na przykład szkołę jazdy "Nartusy Świrusy", tam pracują instruktorzy, którzy na pewno są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi. Natomiast turyści, którzy przyjeżdżają do Istebnej aby szkolić się na instruktorów z całą pewnością także znajdą dla siebie odpowiedni kurs. To właśnie tutaj specjaliści z odpowiednimi certyfikatami, mogą szkolić osoby zgłaszające się do nich. Z zimowych szaleństw można korzystać na różnych trasach zjazdowych, mają one bowiem różne poziomy trudności. Każdy znajdzie tu odpowiednio dopasowany do swoich umiejętności tor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>