Aquapark Balticlandia w Dąbkach

Turyści lubią wodne atrakcje, dlatego w pierwszej kolejności szukają dla siebie miejsc, w których będą mogli realizować swoje pasje w tym zakresie. Na całe szczęście nie trzeba się o to zbytnio obawiać, ponieważ w Polsce istnieje wiele parków wodnych, na które można się zdecydować podczas wakacji lub urlopu. Polecane zainteresowanym osobom są zwłaszcza Dąbki. Dąbki jako miejsce wypoczynku na pewno nikogo nie rozczarują. Doskonała baza noclegowa przyjmuje co roku masy turystów. Rezerwacji noclegów można dokonać przez internet. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać hasło: "noclegi Dąbki", a otrzymamy wiele ofert proponowanych przez tutejsze hotele, hostele, pensjonaty czy kwatery prywatne (http://meteor-turystyka.pl/noclegi,dabki,0.html). Szeroki wachlarz możliwości noclegowych sprawia, że każdy znajdzie tu odpowiednie dla siebie miejsce do spania.

W tym mieście do dyspozycji turystów został oddany aquapark Balticlandia, gdzie warto zabrać swoje dzieci, ale dorośli również znajdą tam sporo atrakcji dla siebie. Dodatkowym atutem tego parku wodnego jest to, iż znajduje się on w bliskiej odległości od plaży, a więc można dzięki temu połączyć przyjemne z pożytecznym. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że po leżakowaniu na słońcu można się skutecznie ochłodzić w pobliskim aquaparku. Znajduje się tam duży basen, który ma podgrzewaną wodę, a więc można się tam skutecznie zrelaksować wraz z całą rodziną. Oprócz tego turyści mogą skorzystać z jacuzzi z elementami hydromasażu. Nie ulega wątpliwości fakt, że znaleźć można tutaj dużo więcej atrakcji, takich jak: bicze wodne, gejzery wodne, brodzik dla maluchów, zjeżdżalnie oraz dwa tory do pływania. Bilety w aquaparku wcale nie są drogie. Pewne jest to, że nie da się w parku wodnym zanudzić, a oprócz tego do dyspozycji gości jest restauracja, gdzie można dobrze zjeść i się czegoś napić w przerwie pomiędzy korzystaniem z różnych atrakcji wodnych. Na terenie kompleksu znaleźć można też specjalny plac zabaw dla najmłodszych dzieci, więc nie będą one w żaden sposób poszkodowane. Można w aquaparku skorzystać również z kawiarni.

Aquapark Balticlandia to jedna z najlepszych opcji w okolicy, więc nic dziwnego, że Dąbki przyciągają wielu gości z Polski, ale też z wielu zagranicznych krajów. Wodne atrakcje oddane do dyspozycji turystów są tutaj na wysokim poziomie i gwarantują zainteresowanym dużą dawkę rozrywki. Cały kompleks jest profesjonalnie zabezpieczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>